Zaznacz stronę

 Szanowny Kliencie !

Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi produktami. Naszym celem jest satysfakcja naszych Klientów i przeprowadzenie transakcji w sposób szybki i bezproblemowy. Zanim dokonasz zakupu upewnij się, że zapoznałeś się z Regulaminem. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją jego postanowień.

REGULAMIN

1. Asortyment przedstawiony na niniejszej stronie internetowej nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa i jest
prezentowany wyłącznie w celu informacyjnym. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych
stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fabrycznych oraz zostały legalnie wprowadzone  na rynek polski.

3. Sprzedający zastrzega sobie prawo wycofania z oferty sklepu poszczególnych pozycji oraz zmiany cen bez podania przyczyn. Sprzedawca zastrzega sobie również prawo do niezrealizowania zamówienia w przypadku braku towaru na magazynie. W takiej sytuacji Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub drogą mailową.

4. Aby zamówienie zostało zrealizowane musi ono zostać potwierdzone mailem lub faksem, w którym zostaną zawarte dane do
wysyłki i numer telefonu dla Kuriera. Jeżeli w ciągu 5 dni roboczych nie otrzymamy potwierdzenia, zamówienie zostanie
anulowane.

Firma zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień budzących wątpliwości.

5. Zakupione towary są dostarczane wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktura VAT, paragon), pod adres wskazany przez
Klienta w zamówieniu. Żądanie wystawienia faktury VAT na zakupiony towar, jest równoznaczne z upoważnieniem
firmy HANDEL OBWOŹNY MARCIN ŚCIANA do jej wystawienia bez podpisu odbiorcy. Faktura VAT wystawiana jest na podstawie danych przesłanych przez Klienta.

NIE WYSTAWIAMY FAKTURY VAT NA OSOBY INDYWIDUALNE.

6.Do ceny produktów należy doliczyć koszty przesyłki, której dokonujemy kurierem. Koszt przesyłki wyliczany jest indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia. Zawiera się on w przedziale 20-120zł. O cenie przesyłki Klient
zostanie poinformowany na stronie, mailem lub telefonicznie.

7. Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku firmą kurierską Dpd, Geis, Ups.

Wysyłka towaru w dniu złożenia zamówienia może nastąpić gdy:

– zamówienie zostanie złożone w dniu roboczym
– wpłata zostanie zaksięgowana do godziny 14:00
– otrzymamy informację o wysyłce towaru za pobraniem do godziny 14:00

Czas dostawy jest uzależniony od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Przesyłka kurierska trwa
zwykle 1-2 dni roboczych.

8. Zdjęcia i opisy zawarte na stronie są własnością firmy i nie mogą być kopiowane i powielane.

9. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie narzedziachmielnik.pl Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją wszystkich postanowień zawartych w powyższym regulaminie.

10. Przedstawiane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i nie zawsze przedstawiają sprzedawany towar w 100%

11. Sklep prowadzi sprzedaż wyłącznie na terenie Polski.

Wszelkie pytania prosimy kierować na naszą skrzynkę mailową: marcin.sciana@onet.pl lub telefonicznie na numer: 723-368-687

 

 

 

 

RODO

Od 25 maja 2018 roku rozpoczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).

Uprzejmie informujemy, iż HANDEL OBWOŹNY MARCIN ŚCIANA z siedzibą 26 – 020 Chmielnik,  Zrecze Małe 14, NIP 6572700492, adres e-mail marcin.sciana@onet.pl numer telefonu 723 368 687

Dane te były pozyskane w związku z naszymi wcześniejszymi kontaktami (rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa,) związanymi  z realizacją usługi handlowej.

W świetle powyższego pragniemy poinformować, że: Administratorem Państwa danych osobowych jest

HANDEL OBWOŹNY MARCIN ŚCIANA z siedzibą 26 – 020 Chmielnik,  Zrecze Małe 14. Administrator nie ma obowiązku wyznaczać Inspektora Ochrony Danych.

Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez HANDEL OBWOŹNY MARCIN ŚCIANA  w celu marketingu usług i w związku ze świadczeniem usług przez HANDEL OBWOŹNY MARCIN ŚCIANA . Prawnie uzasadnione interesy realizowane przez HANDEL OBWOŹNY MARCIN ŚCIANA  polegają na oferowaniu klientom produktów i usług, które przede wszystkim przyczyniają się do zwiększenia stabilności i bezpieczeństwa obrotu gospodarczego.

  1. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą dostawcy ściśle współpracujący z Administratorem na podstawie stosunku stosunku prawnego.
  2. Informujemy, również, że mają Państwo prawo do żądania od HANDEL OBWOŹNY MARCIN ŚCIANA dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo prawo do cofnięcia zgody poprzez wysłanie e-maila na adres z wpisanym w tytule słowem WYPISZ lub przesłanie wiadomości pocztą tradycyjną na adres firmy. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości.
  3. Mogą Państwo kierować skargi na przetwarzanie danych osobowych przez HANDEL OBWOŹNY MARCIN ŚCIANA do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Informujemy również, HANDEL OBWOŹNY MARCIN ŚCIANA dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. 

 

 

ZWROTY

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:    W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.   Aby odstąpić od umowy należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli (kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej). W przypadku zakupu na paragon musi on być dołączony do przesyłki zwrotnej.

Ponadto, zgodnie z prawem odstępujący od umowy sprzedaży ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt.

Po otrzymaniu od Ciebie zakupionego produktu, zwracamy pieniądze w wysokości wartości zakupionego towaru najpóźniej w ciągu 14 dni.

Przesyłkę należy nadać na adres:

Handel Obwoźny 

Marcin Ściana 

Zrecze Małe 14 

26-020 Chmielnik

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:   (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Handel Obwoźny
Marcin Ściana
Zrecze Małe 14
26-020 Chmielnik

Ja…………………………………………. 
niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ……………………………………………………………………………………………………………………..,
data  zawarcia umowy ……………………………………………………………………………………
data odbioru……………………………………………………………………………………..
Imię i nazwisko………………………………………………………………………………….
adres ……………………………………………………………………………………………..
dane do przelewu………………………………………………………………………………. ……………………………………………………………………………………………………… ……………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………… 

Data i podpis

 

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 

Nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych do nas za pobraniem.